Věřit sama v sebe

Chci některým poděkovat za to, jak se ke mně zachovali. díky nim jsem si uvědomila co je vlastně špatně, a jak se chovat nemám. Ať už to byla menší šikana, menší posměchy, narážky, urážky, pomluvy.
Děkuji, že mi ukazujete správnou cestu, nechci pošlapat tu vaší. :)

Strach

Často mám strach vyzkoušet nové věci, protože si říkám, že na to nemám, a z nějakého důvodu to není pro mě. 
Hlavně když mi to říkají i ostatní. Ale pak si řeknu, že musím jít a zkusit to, ať už to dopadne jakkoliv. Po každém neúspěchu se chválím za to, že jsem vůbec sebrala odvahu něco nového zkusit a říkám si, že neúspěch mi přinese zkušenosti do života a do budoucna budu vědět, na čem mám zapracovat, abych neúspěch přetvořila v úspěch.

 Strach ze změn, u mě ve velkém vždy pramenil z toho, že jsem kolem sebe neměla moc podporujících lidí. I od těch nejbližších jsem slýchávala, že něco není pro mě, že to nezvládnu apod. Tak se snažím věřit sama v sebe, a nedat tolik na ostatní, kteří slovama dokáží někdy hodně ublížit.

Říká se, že není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. A tohle platí i u změn. Nikdy se nic nepovede na poprvé, vždy budeme padat na zem, ale musíme být silní a postavit se. Nesmíme se vzdát...

A my se jako rodina nevzdáme NIKDY.You May Also Like

0 komentářů

Stránky