Taková je doba

 Neustále se přesvědčuju, že máme ještě čas, ale když vám někdo neustále pokládá otázky, už začal chodit? už mluví?  no je hezký že mluví, jen mu ještě rozumět, to jako fakt? já jako máma svému dítěti rozumím, ikdyž mluví hatmatilkou, je mi jedno, kdo si co myslí. Dítě si samo najde slovo tak aby to bylo jednoduší. Ale pro některé, ve třech letech když dítě skloubí pár vět do hromady, a nepřečte knížku je asi málo, ale pro mě je to hodně.!!

Taková je doba.

 Dřív se tohle neřešilo. Nebyly žádné tabulky s měsícem, aaa teď má půl roku má umět toto, a proč to ještě neumí, nepochopím.
 Nikdo neřešil co to dítě kdy umí, a které to umí dřív.

 Kdy se stalo, že maminky se začali pomlouvat a ukazovat, kdo má jaký kočárek a nebo názor, že kočárek co mám je špatný. Však počkej až uvidíš kolik kočárek stojí, cože? nevím jestli je normální kupovat kočárek přes deset tisíc, a to takový, aby člověk ukázal že na to má a nebo nedej bože, si na něj půjčí :D a dítě z něj za pár měsíců vyroste. A co pak?

 Na co kupovat dítěti něco, co nikdy nevyužije a bude pouze na okrasu, na co kupovat zbytečnosti kterým rozumím já, ale to dítě ne. 
Máma vždycky říkala, že za nich nebyly žádné diskuze na netu, a zvládali vše normálně. A co teprve babičky.
Znich by jsme si měli vzít příklad.


Myslím že období puberty bude horší!!
You May Also Like

0 komentářů

Stránky