Role maminky

Zdravím všechny ženy a maminky!

Hned ze začátku musím říci,že jsem si vždy myslela, že ženy na mateřské DOVOLENÉ, se nudí, a tak trošku flákají. Už jen ten název dovolená, mě vždy přesvědčovala o tom, že to bude super tříletá pohodička. Ale musím říci, že jsem se teda šeredně mýlila a ten kdo to nazval dovolenou? Ten absolutně netušil co slovo dovolená vlastně znamená !

Je tomu už dva a půl roku, co se ze mě stala máma. Maminkou jsem chtěla být vždycky. 
Vždycky jsem věděla, že budu přísná máma, ale milující.

Ten náš zlobík, je jak utržený ze železa, někdy mi připadá že i přes to, když něco řeknu mě vlastně ani nevnímá, nebo spíš nechce :D nejsem jediná čím si tím prochází, ale někdy už mě opravdu přestanou fungovat nervy, a mám sto chutí se sebrat, a na den někam daleko vypadnout lehnout a nikoho a nic neslyšet :D. Chci také podotknout, že můj syn je to nejlepší co mě v životě potkalo.

Je úžasné jaké teď dělá pokroky a jak každý týden umí něco nového. A hlavně krásně mluví a snaží se víc a víc opakovat po nás, a to je strašná prča, protože ty slova někdy absolutně nedavájí smysl :D  Ale zároveň, mi už skončili ty dny, kdy jsem ho dala do postýlky a on celé dny prospinkal a já mohla v klidu uklízet, vařit, koukat na seriály atd. Teď totiž vyžaduje pozornost. Ale je super, že už můžeme dělat spousta věcí společně.
Ale stojí to za to!


Šibalský kukuč :D


Špinavá huba od hlíny, mucha v ruce ale je spokojený :D


You May Also Like

0 komentářů

Stránky